Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő a...

Körülbelül mennyi idő a felkészülés a középszintű földrajz érettségihez?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi időt vesz igénybe, hogy rendesen fel tudjak készülni a Földrajz érettségire? Szorgalmam meg van meg az eszem is. Csak nem tudom, hogy megérné e előre hozni.

jan. 13. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap alatt készültem fel és jeles kaptam
jan. 13. 09:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 és fél nap alatt készültem fel rá. Ahhoz képest nagyon jól sikerült.
jan. 13. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
2! A KÉRDÉSBEN BENNE VOLT, HOGY rendesen. Nem hiszem el a 3 napot.
jan. 13. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne hidd! De nem volt rá több időm. Két emeltet csináltam, föci faktra nem tudtam bejárni, szabadidőm meg nem volt sok. Nekem sikerült rendesen felkészülni. Sajnálom, ha ez valamiért nem tetszik! Most mondjam, hogy 4 hónap alatt? Minek hazudnék, ha ennyi idő alatt is fel lehet készülni. Ez egy KÖZÉPSZINTŰ érettségi, amin még atlaszt is lehet használni. Persze, ha valaki sötét, mint az éjszaka, az nem fog 3 nap alatt felkészülni. Én leírtam a saját tapasztalatom. :)
jan. 13. 11:49
 5/5 andyH55 ***** válasza:
Én is úgy voltam,ahogy a 4es 4-5 napom volt rá, sajna csak négyes lett, de sztem a három hónap korrekt. Ha annyi idő alatt nem megy akkor tök mindegy sztem
jan. 14. 05:57

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!