Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő a...

Körülbelül mennyi idő a felkészülés a középszintű földrajz érettségihez?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi időt vesz igénybe, hogy rendesen fel tudjak készülni a Földrajz érettségire? Szorgalmam meg van meg az eszem is. Csak nem tudom, hogy megérné e előre hozni.

2021. jan. 13. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap alatt készültem fel és jeles kaptam
2021. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 3 és fél nap alatt készültem fel rá. Ahhoz képest nagyon jól sikerült.
2021. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2! A KÉRDÉSBEN BENNE VOLT, HOGY rendesen. Nem hiszem el a 3 napot.
2021. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hidd! De nem volt rá több időm. Két emeltet csináltam, föci faktra nem tudtam bejárni, szabadidőm meg nem volt sok. Nekem sikerült rendesen felkészülni. Sajnálom, ha ez valamiért nem tetszik! Most mondjam, hogy 4 hónap alatt? Minek hazudnék, ha ennyi idő alatt is fel lehet készülni. Ez egy KÖZÉPSZINTŰ érettségi, amin még atlaszt is lehet használni. Persze, ha valaki sötét, mint az éjszaka, az nem fog 3 nap alatt felkészülni. Én leírtam a saját tapasztalatom. :)
2021. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam,ahogy a 4es 4-5 napom volt rá, sajna csak négyes lett, de sztem a három hónap korrekt. Ha annyi idő alatt nem megy akkor tök mindegy sztem
2021. jan. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
RENDESEN is elég kb 2-3 hét, az atlaszban szinte minden benne van, a topográfia 3-4 nap alatt meg van. 77% lett 2019-ben. Ha szorgalom, s az ész is adott, a helyedben az emeltet próbálnám meg. Egy vicc, középszinten.
2021. febr. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Gondolkodtam rajta, hogy emeltezek belőle, de mivel a kémiából és a biológiából is emeltet teszek, ezért végül nem kockáztattam, a földrajzot így is előre hoztam, és az angolt is előre hoztam, ami szintén emelt szintű. Sok lenne, ha ebből is emeltet tennék, plusz jövőre még a németből is középszintűt teszek. Illetve a földrajzhoz, ígyis külön tanárhoz kéne elméletileg mennem, mert az iskolában csak 2 választható fakt van. Csak remélni tudom, hogy önállóan is sikerül felkészülnöm a vizsgára.
2021. febr. 15. 05:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, így már érthető. De középszinten tényleg egy vicc a földrajz, kb a legrosszabb tanuló is megcsinálja egy hármasra. Vágd be a topográfiát, az 25 pont eleve, a 2. résznél meg ott az atlasz, mint legális puska. Jóformán józan paraszti ész kell hozzá. Sok sikert!
2021. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!