Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet még belőlem normálisan...

Lehet még belőlem normálisan kereső ember ilyen tanulmányi eredményekkel?

Figyelt kérdés

Előre kiírom, hogy nem önsajnáltatás céljából írom ezt a kérdést, nem vagyok depressziós típus sem (csak a részletesség kedvéért írtam be a kulcsszavakba!)


Hároméves koromban diagnosztizáltak asperger szindrómával! Bár sokat tanultam, de a tanulás mégsem ment soha, nagy ellenségem volt mindig és most is (nagyon rossz a memóriám)! Amióta az eszemet tudom, rossz tanuló vagyok: most zártak le félévkor, saját magam szerint katasztrofális eredményekkel zártam (a szüleim szerint azért kielégítő): gépírásból megbuktam (ez nem évismétlést jelent, csak lezártak egyesre), angolból, töriből és matekból épphogy meglett a kettes! Irodalom, gazdasági alapismeretek, természettudomány mind közepes! Testnevelés és kommunikáció már négyes! Informatika lett ötös csak (mert azon a szakon tanulok)! 9.-es vagyok!


A szüleim mindig is azzal bíztatnak, hogy még ha az informatikán kívül az összes tantárgy rosszul sikerül, akkor is lehet rendes, (jobb esetben) rendesen fizető állásom is akár! Szerintetek is így van? Vagy ez már csak utcaseprőnek elég?



2021. jan. 14. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Magyar nyelv (nyelvtan) hármas lett, kimaradt! :D
2021. jan. 14. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Infóval akár milliomos is lehetsz. Nyilván. Gondolom ezt akartad hallani, mert ma már az utcaseprő is tudja, hogy IT -n belül milyen magasak a fizuk. Én speciel azt gondolom, hogy ha kicsit is adsz magadra, akkor küzdesz tovább, mert rengeteg primitív kóder van, aki szerint ezen kívül más nem számít. Hallgass akár audio könyveket, nézz értelmes filmeket, amikből tanulhatsz, nem csak könyvből csendben lehet tanulni!
2021. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, Köszi a válaszodat! Megnyugodtam, és megfogadom a hasznos tanácsaidat! :D
2021. jan. 14. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ötletes, intelligens programozóként igen sikeres ember lehetsz.
2021. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es! Köszönöm az ötletet! :)
2021. jan. 16. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár sikeres játékprogramokat is írhatsz, ha megvan a képzelőerőd, tehetséged, és informatikai (programnyelv, stb.) ismeretanyagod hozzá.

Most szerintem az okostelefonos alkalmazások, játékok jelentenek nagy jövőt. Javaslom, az erre alkalmazott programnyelvekben mélyülj el a legjobban.

2021. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!