Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lehet kiszámolni a...

Mikor lehet kiszámolni a pontokat?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 hete nézem a kalkulátort,de még mindig nem léptették működésbe,amit nem értek miért. Valaki aki tapasztaltabb,mindig ilyenkor ez van vagy csak most? Mennyi ideig tart kb a szüneteltetése? Mert azért nem mindegy,lassan suliválasztás,és jó lenne tudni mit érdemes első helyre jelölni meg mit nem. Tavalyira nem emlékszem,hogy volt-e ilyen eset.
2021. jan. 19. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem várni kell még 1-2 hetet, én az érettségire behívót is nagyon későn kaptam meg most ősszel, kész káosz van a minisztériumban már hónapok óta.


Viszont szerintem felesleges még aggódnod, febr. 15-ig van a jelentkezés. Ügyfélkapud van, hogy azzal tudj hitelesíteni? Ha nincs, ajánlom, sokkal egyszerűbb, mint postázgatni, és még ha mostanság elmész ügyfélkaput intézni a hivatalba, még időben meglesz az is.

2021. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jézusom,akkor jól el vannak havazva😳 Lehet el kéne kezdenem intézkedni..van ügyfélkapum szerencsére a tavalyi felvételi miatt. Azonban szintemelőre is jelentkeznem kéne,ahhoz talán már kitették a papírt,csak addig arra sem akartam,mert sokkal nyugodtabb lennék,ha ki tudtam volna számolni és látnék egy iránymutatást,hogy egyáltalán érdemes-e jelentkeznem. Tényleg jókor csinálják ezt is😂
2021. jan. 19. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Az érettségire való jelentkezés szintén febr. 15-ig van tudtommal, úgyhogy még szerintem ahhoz se lesz jelentkezési lap egyelőre. Ősszel is nagyon megcsúsztak, mint mondtam... augusztus második felére ígérték a jelentkezési lapot, erre kb. másfél hetet hagytak összesen... :D


Sajnos így megy ez, ne stresszeld magad halálra, mert ők se fogják :D

2021. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid!!:) Nem fogom,így meg pláne nem,csesszék meg😂
2021. jan. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!