Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a távoktatást...

Úgy érzem a távoktatást tönkreteszi a legszebb éveimet, hogy lendüljek ezen túl?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egyedi eset, tudom hogy nem vagyok ezzel egyedül, de nagyon nehezen fogadom el.


Már harmadéves vagyok és imádok, mindig is imádtam egyetemre járni. Már attól jobb kedvem volt, ha be kellett mennem órára anno, a kampuszra, stb. Csomó ember, jó hangulat, jó légkör. Programok, szabadság, egyebek.


Szóval mindig is baromi szerencsésnek éreztem magam, most meg sokszor a sírás kerülget, hogy a legszebb éveim ezzel mennek el.

Nem tudok ellene mit tenni, nem tudok rajta változtatni. Utálom az egészet.


Ti hogy fogadjátok el? Én van hogy ezen szorongok naphosszat, pedig sose voltam ez a típus..

Tanács, tipp, valami?


Kérlek olyanok ne írjanak akik azt írják hogy szeretik online, oké jó nektek, de ez nem segít



2021. jan. 20. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Na megint egy zoomer! Mi sem sírtunk, hogy a szocializmus tönkretette a legszebb éveinket, hidd el, az szarabb volt, mint otthon ülni és egész nap netezni, meg chatelni!
2021. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek kell bunkónak lenni.

De mindkét szülőm a 80as években volt egyetemista és nagyon jó emlékeik vannak, sokat meséltek és sose panaszkodtak.


De ettől függetlenül meg semmi köze a szocializmusnak ehhez.

2021. jan. 20. 10:14
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

Akik háborúban voltak kénytelenek tanulni, azok is túlélték valahogy.

Pedig nem volt távoktatás. Hol tanultak, hol rohantak az óvóhelyekre.

Ne nyavalyogj, hanem tanulj.

2021. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Intelligens ember nem sír, hanem minden élethelyzetből kihozza a lehető legtöbbet és legjobbat, amit megtehet.

Tanulj!

2021. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Egyelőre nincs szó arról, hogy évek mennének el, márciustól tart ez az állapot. El kell fogadni, mert nem tudsz rajta változtatni.
2021. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Múlt héten végeztem az összes vizsgámmal, összes tárgyammal és szerencsére mind jól sikerült, szóbelik is, minden.

Most itt a jól megérdemelt pihenés, hadd ne tanuljak már:D majd jövő félévben.


Igen tudom hogy ez nem a világvége, tudom hogy ennél milliószor rosszabb dolgok is törtentek/vannak.


De mindenki az adott körülményekhez mérten, a saját életéhez mérten vélekedik a problémákról.


Hiába jönnek itt a második világháborúval, igen tudom hogy az sokkal sokkal rosszabb volt.


De attól még én nap mint nap szorongok ettől. Nem sírok, mert tudom hogy NEM oldja meg, annyit írtam hogy néha legszívesebben ezt tenném, de NEM teszem.

2021. jan. 20. 10:59
 7/21 A kérdező kommentje:

De akárhogy is nézzük, nekem ez eddig 2 félevet jelentett az egyetemen és a tavaszi is online lesz, tehát az egyetem legjobb része kiesik.


Amikor mar az ember azért jobban ismeri az evfolyamtársait, stb stb.

2021. jan. 20. 11:00
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Ki gátol abban, hogy találkozz a csoporttársaiddal? Senki, mivel nincs kijárási tilalom!


Ki gátol abban, hogy online kapcsolatot tarts velük? senki!


Jaaaa, hogy nem lehet bulizni, meg piálni, meg tik-tokra posztolgatni! Értem!

2021. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki beszélt itt piálasról, meg bulizásról.


Tiktok(????)-azt se tudom az micsoda, nem is érdekel. Meg hogy hogy jön ez ide.


Elsősorban nekem az hiányzik hogy bemehessek az egyetemre, beülhessek rendesen az óráimra.


Nem tudom minek ez a végtelen rosszindulat, alaptalan és logikátlan feltételezesek és vegtelen személyeskedes...komolyan.

2021. jan. 20. 11:15
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy nem tudunk ezzel mit kezdeni. Annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj a barátaiddal máshogy emlékeket alkotni. Mi például hetente egy este együtt játszunk valami játékot online. Tegnap például hívásban online társasoztunk. Tudom, hogy nem igazi, de mégis csak emlékeket készítesz. Annyi, hogy másfajtákat.
2021. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!