Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki igénybe vette már az iq...

Aki igénybe vette már az iq factory segítségét mondjuk szakdolgozatírásnál, elmondaná nekem, hogy mennyire éri meg, mennyire jók stb.?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
A szakdolgozatot neked kell megirnod, ez igy mukodik.
2021. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon nem jók. Nem megfelelő a szerkezet, a hivatkozás. Nem megfelelő a nyelvezet. Mintha gimis írna kb. Én többet biztos nem fizetek nekik. Trehany munka.
2021. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nekik dolgozom évek óta, egy kis mellékes. Az az igazság, hogy nagyon sok író van (azt állítják 500+), nem mindenki egyforma. Láttam már sokszor mások munkáját, volt ami tényleg trehány, volt ami viszont nagyon jó minőségű. Tényleg csak az írótól függ, mennyit tesz bele. Én már csak ritkán vállalok, mert sajnos nem fizetik meg (amit te kifizetsz nekik brutál drágán, annak az írók általában kevesebb, mint a felét kapják meg), valószínű ez lehet az oka, ha valaki nem fektet bele sok energiát.
2021. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!