Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A SOTE-n a HÖK és a rektor...

A SOTE-n a HÖK és a rektor tényleg listázza azokat a hallgatókat akik rosszat nyilatkoznak az egyetemről?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez honnan jött?😅

Persze, gondolom Triponak az oltások mellett erre van ideje.. (még úgyis, hogy én nem feltétlen imádom az illetőt)

Mindenhonnan vannak mindenféle pletykák, minden egyetemről, csak hogy másik szimpatikusabb legyen, de nem kell mindent elhinni🤗

2021. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy Semmelweis-es ismerősöm ezzel indokolta, hogy miért lenne jobb döntés másik orvosi egyetemre menni, és, hogy utólag miért menne ő is inkább máshova.
2021. jan. 26. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem listázza senki, nem vagyunk bepoloskázva a nap 24 órájában.:D Pedig szidtam már én is elégszer az egyetemet, de nem jöttek MÉG értem.
2021. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Sok érvet lehetne felhozni a Semmelweis ellen, de ilyet még nem tapasztaltam. Legalábbis egyelőre értem sem jöttek.
2021. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!