Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félév passziválása meddig...

Félév passziválása meddig lehetséges?

Figyelt kérdés
És ha már aktiváltam a félévemet, hogy felvehessem a tárgyaimat, de meggondoltam magam, át tudom kérni valahogy passzívra? Valaki tudja hogy megy ez az ELTÉn?

2021. jan. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
PAssziválási kérelmet kell benyújtani a TO-ra.
2021. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az ELTE-n hogyan megy. Én egy másik egyetemen tanulok, ha már aktiváltam a félévem a Neptunban, akkor az első x hétben még leadhatok egy kérelmet és passziválhatom a félévem. Ezt követően már csak indokolt esetben tudom ezt megtenni pl. szülés, baleset, betegség. Szerintem hasonlóképpen működhet az ELTE-n is, de olvass utána a TVSZ-ben.
2021. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A regisztrációs időszakban a neptunban is át tudod állítani. Ha nem akkor a To-n kell intézni, de még a félév megkezdését követő pár hétig is van rá lehetőség, utána meg csak indokolt esetben (baleset,betegség stb.)
2021. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!