Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti hogy bírjátok...

Egyetemisták, ti hogy bírjátok az online oktatást? Nem rontottatok félévben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk sokkal könnyebb így jó jegyet szerezni, hiszen gyakorlatilag az összes vizsgán lehet puskázni. Az oktatás része nem is zavar a dolognak, kényelmesebb online tanulni. Az hogy nagyon ritkán látom a barátaimat, nem mehetek el akárhova stb az már jobban zavar.
2021. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nincs mihez hasonlítani (első félév), de jól sikerült és szerintem élőben is hasonlóan ment volna. Viszont ahogy az első is mondta, az egyetem hiánya rossz. Nem mindenki tanul abban a városban, esetleg országban ahol lakik.. Meg ugye első évesként még a barátságok sem olyan mélyek, hogy komolyabb szervezések történjenek, amik amúgy, ha mindenki a városban lenne és kevesebb korlátozás lenne, történnének.
2021. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Első félévemet zárom épp, így nekem sincs mihez viszonyítani.

A jegyeimmel egy tárgytól eltekintve teljesen meg vagyok elégedve, szerintem elég jó félévet zártam. Ha "rendesen" mentünk volna, akkor egy tárgyból szóbelim lett volna az írásbeli helyett, különben a többi maradt volna így. Szóval szerintem nagyjából ugyanilyen lett volna jelenlétiben is.

Nálunk maga az oktatás része rendben folyt online (bár párszor összeomlott a rendszer), inkább a kapcsolattartással voltak gondok, nehezebben értük el a professzorokat/tanárokat, meg sajnos a csoporttársak közül sem voltak többen valami kommunikatívak neten..

Csatlakozom az előttem szólókhoz; nekem nagyon hiányzik az egyetem és a többiek, hogy korombeliek társaságban lehessek. Nem igazán adódott lehetőségem megismerkedni annyi emberrel, úgy igazán, és programok sem voltak, szóval meg sem tapasztalhattam, hogy milyen is igazán egyetemistának lenni. Azt bánom a legjobban, hogy tényleg alig ismerek valakit..

2021. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat rontottam, ami az összátlagomon nem feltétlenül látszik ugyan, de elismerem, hogy sok tudást nem szereztem, de ez részben az én hibám is, elég motiválatlan és lusta vagyok, ha nem néznek a körmömre.
2021. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, gyomorgörcsöm volt minden órán és majdnem kinyírtam magam, így "otthagytam". Inkább megyek budit pucolni, mint a pszichiátriára, de köszöntem a lehetőséget.
2021. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal egyetértek, hogy nekem is sok gyomorgörcsöt okozott, pl. technikai nehézségeim is voltak, rossz internet, rossz kamera, bénázások, teljes információhiány egy-egy kurzussal kapcsolatban...
2021. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!