Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakközép iskolában alkalmassá...

Szakközép iskolában alkalmassági vizsgálaton mit szoktak nézni?

Figyelt kérdés
Mert ma a tanár azt monfta, hogy holnap tiszta gatyával gyertek, mert vizsgálat lesz.
2021. febr. 3. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vérnyomás, látás, légzés- szívhangok.
2021. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt olyan 14 éve. Megnézték az alap dolgokat, hogy jó e a látásod, szin látásod, vérnyomásod. Ezenkívül a talpadat, a gerincedet, és a fütyköst is, hogy megvan e mind két golyód illetve hátra tudod-e húzni a bőrt
2021. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 komoly? A nemi szervemnek mi köue van az alkalmassághoz?
2021. febr. 3. 14:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Komoly. A nemi szervek elváltozásai súlyos betegségeket jelezhetnek, ezeket figyelembe veszik a felvételi eljárás során.
2021. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Deee már egyszer volt ilyen kb 2 hónapja, akkor nem nézte meg, uaaz az orvos lesz most is. De ha mégis, megakarja nézni, meglehet tagadni?
2021. febr. 3. 19:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert sokan buták. :). Nem tudják mi az, hogy fitymaszűkület és eddig így voltak, vagy esetleg például az egyik golyó nem is szállt le és nem tulajdonít neki semmit. Ezek mind betegségek. Rengeteg ember van aki azt hiszi ez normális állapot. :D
2021. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De én tudom, hogy semmi baja, kb 1,5 hónapja egy másik vizsgálaton megnézte a háziorvos.
2021. febr. 3. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy megnézik a faxodat? :)


Ez nagyon aranyos. Természetesen megtagadhatod a vizsgálatot, de akkor ne számíts rá, hogy fel is vesznek.


Amúgy meg ne aggódj emiatt, a viszgálatot végző orvos sok felvételis pöcsét végignézte már, nincs ebben semmi ciki. Nem fogja meghúzkodni, csak megnézi minden oké-e, aztán adod is a kilincset a kövinek.

2021. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Áhh. Nem orvos nézi, ezt ne higyjátek. Növérek, védőnők azok - és nem fiatalok, szóval nem fog felállni ne félj, inkább összemegy olyan kicsire, amilyennek sose láttad még. :D
2021. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen bármit megadtam volna, hogy ennyi fiatal nővérke -szigorúan egészségügyi okokból- kicsit megvizslassa a műszert. :D
2021. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!