Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kaposvári Táncsics Mihály...

A Kaposvári Táncsics Mihály Gimnáziumban hogyan is néz ki egy szóbeli meghallgatás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lesznek tételek, amikből húzni kell, viszont az érdekelne, hogy lesz-e sima elbeszélgetés, a teremben leszünk-e, vagy be fognak minket hívni egyesével?

2021. febr. 4. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szaktól függ. Én angolon és biosz-kémián is voltam szóbeli meghallgatáson. Bioszon a tanárnő egyszerre a teremben olyan 5-6 embert tartott bent, egy pedig felmondta a húzott tételeit (egy bioszt és egy kémiát), a többiek pedig ahogy korábban bejöttek úgy húzták ki a tételüket, papíron 10, de inkább 30 percük volt kidolgozni, plusz kaptunk 4 rövid kémia számítást is.

Őszintén szólva az angolra nem is igazán emlékszem.. 3 tanár volt bent, és kérdezősködtek rólam, volt valamiféle tétel is...azt hiszem, hogy ott egyedül voltam. Szóval mindenkinél más.

2021. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közben az angolt körbeérdeklődtem...kaptunk feladatlapot, és azt kellett megoldanunk (teremben, szintén 5-6 ember egyszerre bent). Amikor mi következtünk, akkor gyorsan átfutották a megoldásainkat, majd rólunk kérdezősködtek, illetve fel is kellett olvasnunk egy szövegrészletet. Tehát tényleg nem lehet egy kalap alá venni az egészet.
2021. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!