Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika szakon,kötelező...

Informatika szakon,kötelező gyakorlaton kívül ha nincs időm dolgozni, nem tudok munkát találni a diploma megszerzése után?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodok, tanulok,sok az anyag,így is csuszok egy évet, és nem igen lenne időm ez mellett gyakornokoskodni,vagy pedig tanulás rovására menne, és még jobban csúsznék. Van esélyem igy is elhelyezkedni diploma szerzés után,ha vidéken élek( nyugat-magyarországi megyeszékhely), nem a fővárosban?

2021. febr. 10. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kicsit hasonló helyzetben most beadtam két sulis feladatomat a munkáltatóhoz, hogy pillantson rá, mire vagyok képes. Nyilván a sulis feladatok nagyon jól meg voltak csinálva, nem csak a kötelező minimum.
2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!