Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémiából olvassam el a...

Emelt kémiából olvassam el a követelményrendszert, vagy a feladatok közben felszedem ami kell?

Figyelt kérdés
A tanárunk szokta mondani, hogy a könyv mellett nézzük a követelmény rendszert, mert a mozaikos nincs átdolgozva a 2017-es szerint, de nagyon száraz nekem, és sok idő.

2021. febr. 10. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Időközben rájössz, max. ha lesz plusz szabad időd, kedved akkor azért olvasd el egyszer.
2021. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb szerintem a Mozaikos és Villányi könyveket olvasni, mint a követelményrendszert, azzal szó szerunt csigalassan lehet haladni. Többre mész vele, ha ebből a 2 könyvből átveszed az elméletet és sok-sok érettségi feladatot oldasz meg.
2021. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szerint
2021. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a villányis és a mozaikos könyvekből tanultam meg a kémiát, de csak úgy, hogy mellé olvastam a követelményrendszert, hogy azokat tuti megtanuljam (gyengébbeknek: csak azokat tanuljam meg), ami benne van a követelményrendszerben. Érdekes pl. az etántiol képlete, de ilyeneket NEM FOGNAK az emelt érettségin sem kérdezni, ezért meg nem kell tanulni.
2021. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 EVA800 ***** válasza:
0%
Villányi:Kémia a kétszintű érettségire C. Könyv.ezt kell betanulni?
2021. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Villányi könyveiből (tk., fgy., Ötösöm lesz kémiából) tanultam, a követelményrendszert nem nézegettem, mert feltételeztem, hogy minden kell, ami a tk-ben van. Az Ötösöm lesz-ből olyan feladatokat is csináltam, ami szerintem nem kellett (egyensúlyi állandó kiszámolása nyomással, pH számolása kis koncentrációnál), egy nappal előtte megnéztem, hogy tényleg kell-e😅
2021. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!