Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan diákmunkát...

Hol találok olyan diákmunkát / részmunkát, ami kötetlen, 0-24-es?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit magasak az elvárásaim, de kicsit viccnek tartom, hogy nézem a diákmunkákat és mindenhol hétköznap 7,8-tól 16,17,18-ig van a munkaidő.. Akkor meg ugye egyetem van...

#diák #diákmunka #covid miatt utcára kerülök #ennyi volt a tartalékom amit spóroltam
2021. febr. 10. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Melodiákhoz be kell regisztrálni, aztán megmondani, h mi jó.


De amúgy tényleg vicces, hogy az egyetemen is van, hogy egyes szakokon bent ülnek 8tol 6ig,maskor meg van kb 2 órájuk egy nap.

Aztán a levelezősöknek meg estiseknek meg rendes melóban kell helyet találniuk, mert nem mehetnek diák melóra.

(tudom, h ezekre leginkább dolgozó felnőttek jarnak, de azért lehetne valami kikotes erre, h 25 evnel fiatalabb levelezős/esti diak mehessen diakmelora)

2021. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én minddiákot ajánlom, ők nem vonnak le tőled pluszban másokat mint a többiek....

Nagyon rugalmasak viszont azt is látnod kell, hogy nagyon sok helyen a rendes dolgozóikat sem tudják megtartani, így bőven kevesebb munka van, mint tavaly ilyenkor volt.. Lehet kicsit várni kell, amíg más országok nyitnak és több exportos cég beindul, akkor diákokat is kérnek.

Minddiákosoknál sok olyan munka van ahol lehet minimum 25 óravan kiírva de sokszor engednek belőle, illetve lehet olyan is hogy te mondod meg hogy mikorra mész, de azt is hozzá kell tennem hogy nagyon kevés munkahely van ami tud 0-24ben most menni

2021. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elhelyezkdtem a KFCben. Remélem nem tart sokáig és nem sokára megint lesznek értelmesebb diákmunkák is, mert nem szeretnék ilyen káoszos konyhában dolgozni.. dehát egyedül ők kerestek embert és az egyetemi órákkal ezt a munkát tudom a lehető legjobban összehangolni, mert mehetek 4 órát, 5 órát, 6 órát, 7 órát... én döntöm el, és szinte minden napnak örülnek ha megyek.
2021. febr. 13. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért remélem sikerül jobbat találnod, mert az ilyen gyorséttermek, hát😅
2021. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom, ne is mondd... Olyan emberek dolgoznak ott akiktől rendesen feláll a szőr a hátamon.. Nem tudok velük semmiről sem beszélgetni és mindegyik úgy dobálja magát, mintha a testi épségük nem is számítana. Én nem akarok egy ilyen "gépezet" alkotó eleme lenni, de a szükség rávitt, hogy 1-2 hónapig ezt csináljam :/
2021. febr. 14. 17:16
 6/7 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT jobbat találják, szerverüzemeltetés területen, ezt legalább nyugodtabb szívvel írom bele az önéletrajzomba majd :D..
2021. aug. 12. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2021. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!