Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. még mennyi órát lehet...

BDP4 kérdése:

Kb. még mennyi órát lehet hiányozni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok a lányom covidos volt 199 -órát hiányszót és osztályszó vizsgázni kellet neki de hál istenek nagyon jó sikerült neki . Viszont már most megint ott tartunk hogy 227-óra hiányzás van és meg vagyok ijedve hogy most mi lesz . ? 227-óra az már bukás vagy 250 előre is köszönöm ,

#iskola #hányszás
2021. febr. 11. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt esetleg az iskolától kérdezzétek meg. Ők tudják a leghitelesebb választ adni.
2021. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19%
nem bukás, csak ismétlés
2021. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az iskolát kéne kérdezni. Bár arra kíváncsi lennék, hogy hogyan sikerült összeszedni 227 óra hiányzást kevesebb, mint 6 hónap alatt.
2021. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,

250 óra a határ, de beszélned kellene az igazgatóval, hogy a jelenlegi helyzetben hogy kezelik. Lehetséges, hogy a covid miatt számolnak ezzel és nem veszik olyan szigorúan, vagy év végén is osztályozó vizsgát kell tennie és mehet tovább, nem kell évet ismételni. Amikor nálunk más ok miatt nagyon közelített a hiányzások száma a 250-hez,akkor kivettük magántanulónak, és onnantól kezdve nem számított a hiányzás. Ha jól tudom, magántanulói státusz már nincs, egyéni tanrendnek hívják, de kb. ugyanaz. Ha más megoldás nincs, megéri ezt is megpróbálni.

2021. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!