Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga, mire...

Elsősegély vizsga, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap lesz az elsősegély vizsgám a jogosítványhoz. Megmondom őszintén nagyon izgulok, szeretném ha meglenne.

Milyen kérdésekre számítsak, aki vizsgázott neki milyen kérdések voltak illetve mennyire veszik szigorúan??

Előre is köszönöm!



2021. febr. 15. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újraéleszteni kell tudnod, figyelj arra hpgy próbálj meg érthetően, ha kell akkor hangosan beszélni. Ha kb figyeltél az órákon vagy elolvastad az anyagot akkor nem lesz semmi gáz :)
2021. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Vizsgám lett volna egy hónapja és egy hónapja voltak az óráim is, akkor utána kellett volna vizsgáznom csak pont megszületett a kisfiam.

Így már nemsok mindenre emlékszem és izgulok

2021. febr. 15. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Újraélesztést és a stabil oldalt fekvés gyakorold, azt mindig kérik, égések, vérzések ellátását nézd át.

De annyira nehéz nem szokott lenni, elég sok mindenkit átengednek, olyanokat is akik, nem tudják az anyagot úgy ahogy kéne.

2021. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy kérdést adtak, azt hiszem olyasmi, ilyen szituációs volt, hogy mit teszek akkor, ha ugye elmegyek valakihez, és ugye az adott személy a garázsban van, és ugye jár a motor, és a kormány mögött ül, és el van ájulva az adott személy. Na, most nem tudom pontosan hogy volt a szituáció, de valami ilyesmi. Itt elmondtam mit kell tenni ilyenkor, utána pedig be kellett mutatnom az újraélesztést, és ennyi.


Szóval ne félj, amúgy nem nehéz, meg én is, mikor voltam vizsgán, egyszerre többen tartózkodtunk a teremben, és az előttem levő alig tudott bármit is, és még mondta is neki a vizsgáztató, hogy ez így nem lesz jó, de még is átengedték. Szóval ne izgulj, ha csak egy kicsit is tanultál, menni fog.

2021. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!