Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik pontosan...

Hogyan működik pontosan egyetemeken az egyéni tanrend?

Figyelt kérdés

Babát várok, jövőre viszont szeretnék jelentkezni nappali alapképzésre (japán alapszakra, így sajnos a levelező nem megoldható, mert csak nappali indul japánból).

Sajnos messze is lakok a fővárostól, úgyhogy ezért gondolkodtam milyen lehetőségek vannak, hogy ne kelljen az összes órán, reggeltől estig benn lennem, így találtam erre az egyéni tanrendre. Természetesen szeretnék bejárni, de mindenképp élnék a lehetőséggel, ha vannak "kedvezmények" óralátogatás alól. Heti pár napot meg tudom oldani, hogy a férjem jöjjön-menjen a gyerekemért bölcsibe-oviba, de minden nap sajnos nem, hiszen ő is dolgozik.

Úgy olvastam (persze sulitól is függ, ha jól értettem), hogyha van gyerekem, akkor megadják az egyéni tanrendet, és pl. az órák 70%-án kell csak részt venni, és segítenek is megoldani az óráimat. Ezek mennyire igazak? hogyan működik ez a valóságban? ELTE és Károlin gondolkodom egyébként.

(+info: természetesen a suliknál is érdeklődni akarok, de nem tudom, hogy a koronavírus miatt, vagy mi lehet az oka, de nem nagyon veszik fel a telefont. Próbálkozni fogok még a suliknál, előbb utóbb csak felveszik, viszont szívesen meghallgatnám azoknak a tapasztalatát is, akik hozzám hasonlóan egyéni tanrendet kértek. :) )



2021. febr. 19. 12:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy van már japán középfokú tudásom, plusz tanulok még magántanárral, tehát nem lennék elveszve, ha nem járnék be minden nyelvórára.
2021. febr. 19. 12:24
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] és a követelményrendszerek szabályzatot kell elolvasni.
2021. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!