Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem illetve...

Viktoria2002 kérdése:

Emelt történelem illetve magyar érettségi. Valakinek megvannak a tételek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy ez elég irreális kérdés / kérés lesz felétek, de gondoltam, egy próbát megér. Szóval azokhoz szólnék, akik idén májusban érettségiznek emelt történelemből illetve emelt magyarból. Ha nektek megvannak a kidolgozott szóbeli tételek és nem bánjátok, ha ezt más is megkapja tőletek, nagyon megköszönném ha átküldenétek nekem őket, ugyanis én jövőre fogok érettségizni és szeretném tanulmányozni az idei tételeket, segítve ezzel a tanulásomat. Nem szeretnék itt olyan kommenteket kapni, hogy lusta vagyok stb...csupán csak segítségként kérem.

2021. febr. 19. 14:08
 1/5 anonim válasza:

Szia! Emelt szintűt sajnos nem, de középintű kidolgozott tételekkel kapcsolatos weboldalt tudok küldeni. Mint említettem ez középszintű, de néhány tétel ezek közül benne van az emeltben is. Jobb oldalt vannak a témakörök.


[link]

2021. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bali028! Nagyon szépen köszönöm! Ez is valami! :)
2021. febr. 26. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Emelt magyar irodalom tételek kidolgozva megtalálhatók Hauber Károly weboldalán (ha beírod, kidobja a kereső)
2021. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
facebookon van par csoport idei érettségizőkkel ahol tételeket osztanak meg egymással
2021. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, nem tudom, hogy megtaláltad-e azóta, de van 2021-es kidolgozott tételekből érettségi könyv is, líra, libriben is megtalálod, meg tudod rendelni.
2021. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!