Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Próbáljak meg érdeklődni?

Próbáljak meg érdeklődni?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni doktorandusznak az egyetemen, már szóltam is erről a témavezetőnek, aki vállalta, hogy a hallgatója legyek, már utánanéztem a képzésnek is, témám is van, viszont jó lenne tudni, hogy milyen valójában a képzés, melyik óra milyen, melyik tárgy milyen, pontosan milyen kreditet kell szerezni, meg úgy egyáltalán, hogy milyen doktorandusznak lenni. Azon a tanszéken, ahol én szeretném csinálni, ott sajnos most nincs doktorandusz annál a doktori iskolánál, ahova én mennék, így nem tudok senkit megkérdezni. Azon a tanszéken nyelvtudományi és irodalomtudományi doktorira lehet menni, nálunk mindenki, aki doktorandusz, a nyelvtudományi doktorit végzi, engem az irodalom érdekel és erről szeretnék infót. Egy doktorandusz nevét ismerem, akinek olvastam 1-2 publikációját és megtaláltam a honlapon a nevét, de ő már évek óta abbahagyta szerintem és személyesen nem is ismerjük egymást. Szerintetek ciki lenne írni neki ismeretlenül? Rajta kívül senkit sem ismerek, aki abba a doktori iskolába járt volna a tanszékről. Ha volt is olyan, akkor vagy az is régen volt, vagy éppen az oktatóim közül az egyik. Jobb lenne viszont olyannal beszélnem, aki nem oktató, mert szerintem az más.

2021. febr. 20. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát írj neki. Udvarias megszólítás, 5 sor. Válaszolni fog.
2021. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!