Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRESZ vizsga! Az e-titánon...

Jszeniko kérdése:

KRESZ vizsga! Az e-titánon lejárt a tanfolyamon, viszont 2 nap múlva vizsgázok. Valaki segít?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos lejárt az e-titánon belül elérhető B kategóriás tananyagom, így nem tudok próbavizsgákat csinálni, viszont 2 nap múlva vizsgázok. (pótóra díjat nem szeretnék fizetni)

Esetleg ha van olyan ember, aki már levizsgázott, és a maradék pár óráját nekem tudná adni gyakorlásképp, örök hálám üldözné.

Illetve ha esetleg tudtok olyan oldalakat, ahol tudok gyakorolni, tanulni, és hasonló kérdések merülnek fel, mint élesben, azt is megköszönném.



2021. febr. 20. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is lejart, en a kreszteszten gyakoroltam utana, es sikerult
2021. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!