Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a forgalmi vizsgát 1...

Ha a forgalmi vizsgát 1 nappal előtte mondom le (betegség miatt), akkor milyen szankciói lehetnek?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy elvesztem a vizsgadíjat és csak akkor tudok új vizsgára jelentkezni, ha befizetem a pótvizsgadíjat.

Azt tudom, hogy ha min. 3 napig fekvőbeteg valaki, és igazolja, akkor még az előbbi alól is mentesül, elvben. De most erről nincs szó, nem kórházban vagyok, de tegnap óta hányok és megy a hasam. Köszönöm a segítséget!



2021. febr. 21. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jelenlegi helyzetre való tekintettel elfogadják a sima igazolást is, így nem fog elveszni a vizsgadíj sem.


Sokkal egyszerűbb lenne, hogyha az oktatót, vagy az autósiskolát hívnád fel. (Nem tudom, hogy vasárnap dolgoznak-e, de az oktatót csak fel tudod hívni, hogy ilyenkor mi van.)


Egyéb szankció nem érhet (meg nem is nagyon van, ami érhetne). Gondolom arra gondolsz, hogy x ideig nem mehetsz például vizsgázni. Ezzel nem büntetnek, de lehet, hogy csak egy hónap múlva tudsz újra vizsgázni, mivel nem lesz szabad hely.

2021. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem lenne nagy probléma, köszönöm!
2021. febr. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!