Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám könnyebben...

Hogyan tudnám könnyebben rávenni magam az érettségire készülésre?

Figyelt kérdés

Már november óta online egyre nehezebb nekiállni, pedig még irdatlan sok tétel vár kidolgozásra és feladatlap megírásra.

Általában a kötelező jellegű házikat határidőig megoldom, de ezen felül nagyon nehezen szánom rá magam, hogy nekiálljak készülni, pedig 2 emeltem is lesz.



2021. febr. 23. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerezd meg mástól a kidolgozott tételeket. Egy jó tanulótól. Akkor már csak meg kell tanulni. Egyetemen is így megy, a legszorgalmasabb tételeit tanulja majdnem mindenki.
2021. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott kezdődnek a problémák, hogy én vagyok a kitűnő tanuló, 5 tantárgyi dicsérettel...
2021. febr. 23. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor úgysem tudsz megbukni. Ha nem készülsz semmit, a közepes akkor is meglesz.
2021. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ha nem megy a tétel kidolgozása, akkor csak a könyvekben, füzetekben címkézd fel az oldalakat a tételeknek megfelelően.

Kinyitod, elolvasgatod többször, aztán csak megjegyzed.

2021. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tanárok nem segítenek? Nekünk vázlatpontokban elmondták, hogy melyik tételbe mi kell vagy legalább annyit, hogy honnan kezdjük és meddig dolgozzuk fel az adott anyagot. Kidolgoztuk és utána a tanárral megbeszéltük.
2021. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, nekünk nem segítenek semmit sem... a tananyaggal is le vagyunk maradva. egyedül matekból kaptunk kidolgozott tételeket (emelt)
2021. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!