Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy vizsga előtt (legyen az írásbeli, szóbeli, komplex, gyakorlat), hogy 1 hónapotok volt hátra már csak felkészülni, de mégse tudtátok rávenni magatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy vettétek rá magatokat a tanulásra?

Mikor jött el az a pont, amikor tudatosult bennetek a cél?



2021. febr. 25. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A páromnak pl a vizsga előtt 1 nappal jutott eszébe, hogy egyébként tanulnia kellene. Javaslom, te ne kövesd el ezt a hibát 😄
2021. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nem, nem fogom!😬

Csak most nagyon ebben a helyzetben vagyok... Tanulok, csak sajnos nem eleget.

Pedig van motivációm, nem is kicsi. És szeretem, amit tanulok. De valamiért nehezen szánom rá magam, hogy elkezdjem. Ha már benne vagyok, nincs gond, de elkezdeni borzalmas.

2021. febr. 25. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kialakítani egy rutin a tanulás előtt és utánra .
2021. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy éreztem, hogy még bőven van időm és így nem álltam neki rendesen, csak úgy bele nézegettem. Aztán mikor már tudtam, hogy most neki kell állni és tanulni, különben nem fog sikerülni, onnantól nem volt gond, alaposan felkészültem és így jól is sikerült. Nekem ez volt a motiváció. Azért nem mondom, hogy nem lett volna praktikus korábban nekiállni és felosztani kisebb részekre.
2021. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is! :/
2021. febr. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. szakdolgozattal szenvedek. dekoncentrált vagyok. Ha valakinek van valami bevált praktikája, ne tartsa magába...
2021. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem szánj pár napot arra, hogy ráhangolódj a tanulásra. De ezalatt még ne tanulni akarj, csak foglalkozz a témával úgy, mintha random érdekesség lenne. Ha nincsen ennyi időd már, akkor régen rossz a dolog...
2021. márc. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Komplex nyelvvizsgára készültem amikor a szóbeli előtt pár nappal beteg lettem, de úgy hogy 2 napig csak feküdtem. Semmire nem volt erőm...Nem is tudtam rá készülni ahogy szerettem volna és úgy éreztem hogy feleslegesen mennék el mert úgyis megbukok. Ezért a szóbeli részét elhalasztottam a később lévő írásbelire pedig elmentem. Reméltem hogy addigra már jól leszek. Úgy is volt, és most várom az írásbeli eredményét.
2021. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!