Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy készült fel elsősegély...

Ki hogy készült fel elsősegély vizsgára ,mennyire volt nehéz maga a vizsga?

Figyelt kérdés

Ez az 1 vizsgám hiányzik ahoz hogy meglegyen a B kategorias jogsim 10 nap mulva lesz a vizsgám

Rendeltem egy konyvet B.Nagy Marta Edit elsosegely gepjarmuvezetok reszere ebbol tanulok

Nem tudom higy ez elegendő e lesz a vizsgához 😌

Ez az a vizsga amitől a legjobban félek


2021. febr. 27. 07:40
 1/2 Fa_ember16 válasza:
Helo. Én egy 8órás elsősegély tanfolyamon vettem részt. Eléggé nehéz mindent pontosan megjegyezni de viszont nem a legnehezebb dolog.
2021. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan egy vicc volt, a legnagyobb energiabefektetést itthonról odasátélni jelntette, mert esett a hó :)

Végighallgattam figyelmesen a két délutános tanfolyamot, és ennyi.

Újraélesztést, stabil oldalfektetést kell tudni gyakorlatból mindenképpen, esetleg még nyomó/fedőkötést, háromszögletű kendő használatát kérik, hogy mutasd be, ha a tételednél előkerül.

Az elméleti része teljesen sablonos, mindig ugyanazokra az alapdolgokra kell gondolni. Neten van fenn kidolgozott tételsor, egyszer átfutottam, úgy emlékszem, abban ezek mind benne vannak.

2021. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!