Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME Villamosmérnök vagy BCE...

BME Villamosmérnök vagy BCE Gazdaság-és pénzügy-matematikai elemzés?

Figyelt kérdés
Az egyik egy Bsc a másik pedig egy osztatlan Msc képzés. Melyik érné meg jobban a munkaerő piacon? Tudom a kettő még csak össze sem hasonlítható, de ha még nincs meg pontosan az érdeklődési köröm, jó lenne tudni melyikkel járnék jobban. Illetve milyen nehézségűek ezek a szakok?

2021. febr. 28. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Mérnök csak akkor legyél, ha érdekel az informatika meg a fizika meg a kémia.

Ha a nők és a pénz, akkor az utóbbi. Papír róla, hogy okos vagy, a többire meg megtanítanak.

De neked kell dönteni. A BME jó közösség lehetne, ha nem férfi képző lenne.

2021. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fizika és a matek is érdekel, akkor a villamosmérnök.

Ha a fizika nem érdekel, csak a matek, akkor menj a GPME-re.

A munkaerőpiacon mindkettő bankot robbanthat, ha jó vagy.

2021. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elsőéves GPME-s vagyok.

Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz, szerintem sokan vagyunk itt, akik a matekot szeretjük, de a természettudományokat nem annyira.


A matek viszont elég rendesen kell, sok elméletet tanulunk. Összességében elég nehéznek mondanám a szakot.


Ebben a jelenlegi osztatlan formában 4 éve indult el a szak, szóval még senki nem végzett, de mi azt halljuk, hogy jó lehetőségeink lesznek (legalábbis reméljük :) )


Ha valami kérdésed lenne, megpróbálok válaszolni.

2021. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!