Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suliba számtech órára bevihete...

Suliba számtech órára bevihetem a mechanikus billentyűzetem?

Figyelt kérdés
Leszidhatnak érte a tanárok? Zavarhat a hang bárkit is? (blue switch)

2021. febr. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2021. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy az, minek? Másodsorban, általában a konfigurációt nem variálhatod a suliban, nem tudom, hogy ez a házirendetekben milyen formában van benne.


De egyébként fölösleges. Most nem tudom, neked miért lenne az jó. Plusz dolgot hordanál csak arra az órára. Meg mi a cél? Kényelmes legyen? Menőzni? Badarság.

2021. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért vinném be, mert ahol én ülök, ott mindig tiszta redva a billentyűzet. Össze van kenve ilyen ragadós akármivel. Meg persze én nagyon megszoktam azt, hogy mechanikussal játszom, ez miatt suliban sokszor félremennek dolgok, mert teljesen más az érzés. (nem érzem annyira, mint itthon, ez miatt sokszor 2-t ütök 1 betűből a suliban.)
2021. febr. 28. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A kényelmet azt tudod hanyagolni a suliban. Sőt, kell is szvsz. Később munkahelyen se saját billentyűzetet fogsz használni (bár lehetsz szerencsés).


A ragadós cuccról a billentyűzeten meg tudsz szólni a rendszergazdának, vagy a tanárnak, akivel vagytok. Ha kicsit is komolyan veszi magát a suli, tenni fognak vele valamit.

2021. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, macerás lenne, ráadásul nem is engednék használni.
2021. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!