Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből áll megcsinálni egy...

Miből áll megcsinálni egy taxis vizsgát?

Figyelt kérdés
Mik kellenek hozzá, milyen oktatás, vizsga, milyen feltételek? És covid idejénis meg lehet csinálni? Mennyibe kerülne az egész kb., mire ténylegesen megvan a taxis képzettségem?

2021. márc. 1. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy taxis képzés 65 ezer forint környékén van. Ez egy 3 napos képzés aztán vizsga. Nem nehéz.


Ezenkívül páv 2 re lesz szükséges ha taxizni is szeretnél ami 8500 ft környékén van.


Valamint a jogsidat kell megújítani 2. fokú orvosival ami ugye a hivatásos jogsi. Sztem az orvosi plusz jogsi 11-12 ezer forint.


Összesén tehat h taxizhass egy alvállalkozónál 85 ezer forintra lesz szükség plusz a bérelt autó kaució költségére ami most covid idején 70-100 ezer forint.


Ha saját autóval és saját vállalkozásként csinálnád akkor vállalkozói vizsga is kell ami szintén 65 ezer forint. A kocsit betaxizni kb. 500- 600 ezer forint.


Sztem mindent lehet vírus idején is intézni, de hosszabb, csúsznak a vizsgaidopontok a műszakira hónapokat kell várni. A 0ás papírokat talán ugyanannyi idő beszerezni.


Összeségében én nem ajánlom most elkezdeni, mert mínuszos a bevétel, de ha 3 év múlva meg lesz kedved hajrá.

2021. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!