Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most kezdek tanulni érettsé...

Ha most kezdek tanulni érettségire még jól sikerülhet?

Figyelt kérdés

Még nem kezdtem el készülni rá, de a szóbeli tételek egy részét már összegyűjtöttem, és őszintén szólva vannak hiányosságaim.

Magyar, töri, matek, földrajz közép és emelt angol



2021. márc. 1. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a remény hal meg utoljára
2021. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Aki nem készül rá az tud egy kettes hármast hozni mindenből, szóval attól csak jobb eredményt fogsz elérni érettségin. (Mondjuk ha valamelyik emelt akkor ez nem biztos)
2021. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Laza, nekem 1hónap alatt sikerült. Nem vészes egyáltalán, OH-n fent van a követelmény mindenből, azokat kidolgoztam töriből egy 70oldal lett kb az egész, magyarra nem tudom hogyan kell készülni, max az elemzés szempontjait megnézed, angol, matek(fgv táblával) pedig easy peasi, földrajzról nem tudok nyilatkozni
2021. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
1hét elég rá
2021. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha eddig folyamatosan tanultál akkor nem lesz nagy baj
2021. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább a magyartól és a töritől félek csak, a többi egész jól megy, de köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 1. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ne félj! Pláne a magyartól :)

Csinálj pár szövegértést, olvass verselemzéseket, nézz példákat motivációs levelekre, meghívókra stb.

Jó lesz az!

2021. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a magyartól tartok... A tanárom nem túl "jó fej".

Egyébként ugyanazokból a tantárgyakból érettségizek, mint te, csak én még föciből is emeltet teszek.

Annyi, hogy először az írásbelikre készülj, mert a szóbelikre után lesz még egy hónapod. (szóval pl. most az fontosabb, hogy tudj verset elemezni, mint hogy tudd az összes magyar szóbeli tételt)

És nyugi, én is késésben vagyok...eléggé^^,

2021. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az írásbelire való felkészülés szerintem nem lesz nagy baj, a szóbelitől félek inkább, mindig is utáltam mások előtt felelni, ezért remélem (hátha) elmarad idén is:D
2021. márc. 14. 23:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!