Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dolgoztok egyetem mellett, ha...

Dolgoztok egyetem mellett, ha kollégiumba laktok?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem akik nem Pesti kollégiumba vannak, mert ha minden jól megy megyek Keszthelyre kollégiumba és érdekelnek a lehetőségek. Ti miket dolgoztok, vagy dolgoztok egyáltalán? Hamar találtatok melót?

2021. márc. 2. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én 2019-ben kezdtem az egyetemet előtte dolgoztam 1 évet így volt valamennyi pénzem ezért csak 2020. márciusban mentem volna el dolgozni csak hát közbejött a koronavírus így haza kellet jönnöm pedig már el volt intézve minden csak üzemorvos kellet volna és kezdhettem volna is. Amúgy most is folyamatosan dolgozok egyetem mellett csak hát nálunk meg van olyan hogy hónapokig semmi lehetőség nincs így nagyon nehéz munkát találni, ha meg találsz is nem biztos hogy sokáig alkalmaznak ebben a helyzetben.
2021. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!