Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen a hasam kockás...

Hogyan legyen a hasam kockás vagy szép formás/izmos?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy kérdésem, hogyan erősíthetném meg a has hogy formás szép izmos legyen. Heti 5x edzek. 45 percet 8 pl hétfőn has, kedden commb szerda kar/véll stb). Héten 4x szoktam 30 percet futni ( Az úszás is jó kardiónak? ha majd lesz megint úszoda zat is szívesen csinálnám). Fogynom nem kell az jó viszont nem akar izmosodni a hasam. Nagyon ritkán szoktam csokit enni kb havont vagy 2 havonta vagy 3 amikor megkívánom nasizni meg ilyeneket inkább otthon készítek valami egészséges változatban. Minden sütit amit csinálok édesítővel csinálom. Rendszeresen eszek gyümölcsöt és zöldséget pl. banán, mandarin, alma, meggy paprika, paradicsom. A kérdés az hogy miért nem izmosodik. Tudom türelem kell hozzá van időm, nem baj ha eltart sokáig nem sietettem. 1 éve edzek folyamatosan eddig kardiózta sokat, és most kezdtem kb december óta, hogy izmosodjak. Diétázni nem szeretnék. Szerintem nagyjából egészségesen étkezek. Reggelire vagy joghurtot vagy tojást barna teljeskiörlésű kenyérrel vagy zabkását eszek ezeket szoktam még kombinálni vacsira is. Ebédre vagy valami tésztásat 1 héten ax 2x vagy kuszkuszt csirkével vagy valami krumplis ételt. Nem eszek nagy mennyiséget kissebb adagokat. Kell valamit változtatnom ahhoz, hogy izmos legyen a hasam? Nem szeretnék nagyon kockás hasat, csak legyen szép izmos lapos a hasam. Lehet-e enni nagyon ritkán pl. pizzát (2-3 szeletet) vagy valami péksüteményt(pizzáscsiga vagy valami pogácsát) ezeket amúgy se eszem gyakran. Azt tudom, hogy kb 70% az étkezés ezért szeretném ezeket megkérdezni.Értelmes válaszokat/ tanácsokat előre is megköszönöm:))

2021. márc. 2. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ha néhol rosszul foalmaztam, picit siettem:(( remélem azért érthető amit leírtam.
2021. márc. 2. 17:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kocka hasra gyúrok jelenleg, január elején kezdtem, már egy kicsit látom a változást. Én alkalmazásokat használok, nagyon jó edzések vannak mindegyikbe:

-Upper Body

-Fitify

-Abs&Core

-Cardio

-30 napos fitneszkihívás

-Dumbbell Workout

-ABS workout

-Arm workouts

-Futótárs

Nagyon ajánlom mindegyiket! Én heti 5szor szoktam edzeni, mindegyik edzésem minimum 1 óra, de megvolt már a 2 óra is.

Nem csak az étkezésre, de a kalóriákra is oda kell figyelni, mennyit eszel egy nap?

2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 17 éves lány vagyok, te? (2es voltam)
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is nagyjából 45 perc vagy 1 órát szoktam edzeni, nem tudom mennyi kalóriát viszek be. Nem akarok ilyen ördögi körbe belekerülni, viszont odafigyelek hogy csak annyit eszek ami jól esik. Inkább kiegészítem pl zabos dolgokat eszek meg nem eszek zsíros ételeket. Én videókról szoktam edzeni l Chloe Ting, Pamela reif stb
2021. márc. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!