Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a félév már végig online...

Ez a félév már végig online marad?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 13:46
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezt még SOHA SENKI nem kérdezte meg!
2021. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre valószínűbb, de mivel hétről-hétre változik a helyzet, nem lehet tudni. Emiatt én nem csodálkozom, hogy újra és újra felteszik a kérdést. Engem is érdekel, de nem tudom a választ, minden nap máshogy látom.
2021. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyenlőre úgy látszik, hogy igen. De kitudja. Lehet, egyik napról a másikra eltűnik a vírus. ;)
2021. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várhatóan igen.
2021. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik el a vírus.
2021. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ne mar ha mégegy fel évet ki kell bírnom akk abba én beleőrülök.

Én reménykedem abban az 1szazalékban.

De am ha kormány teljes kijárási tilalmar csinál és lezárja a hátárokat úgy ahogy tavaly csinálja aki magyarorszagon nem lesz vírus. Csak a hátárokat nem szabad újra megnyitni mert akkor újra behozzak a vírust.

De én nem értek ehez és lehet hülyeséget mondok de én nekem ez az álláspontom. De szerintem ha sokan beoltják magukat akk is véget érhet a vírus.

2021. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
6: Nyugodj meg. Szeptemberbe is ez lesz és szerintem még jövő tavasszal is.
2021. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer újra kell nyitni..és akkor jön újra. Na meg a kamionosok mennek és mások is munka miatt. Elég ha 1 ember behozza. A lezárás semmit se ér.

Az EÜ-t kell erősíteni, hogy akár 30-50 ezer embert is képes legyen terhelés nélkül ellátni és akkor nem kell semmi korlátozás.

2021. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ha van közösségi immunitás, akkor hiába hurcolják be. De kérdés, hogy azt mikor érjük el.
2021. márc. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!