Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most majd hogyan zajlik a...

Most majd hogyan zajlik a digitális oktatás első osztályban?

Figyelt kérdés
Tehát a gyerek e-mail-ben vagy az iskola honlapján vagy valahogy megkapja a tananyagot, és azt a szülővel tanulja, vagy a tanítónő videót készít, és a gyerek azt megnézi, és az alapján tanul, vagy stream-elni kell, és webkamera is kell hozzá, vagy hogy lesz? Speciel nincs webkamera, de ha kell, akkor honnan szerezzek, ha hétfőn derül ki, hogy az is kell? Hétfőn már hogy vegyek, ha be lesz zárva minden ilyen üzlet? Feleslegesen meg nem akarok webkamerát, ha utána alig használom. Olvastam olyat is, hogy egyes tanárok hétfőn meg csütörtökön leadták az anyagot, hogy mit kell tanulni, mikorra mi a házi feladat, a gyerekek lefényképezték, és a fényképek alapján tudta a tanító néni, hogy kész a házi feladat. Vagy most hogy lesz? Vagy ez jórészt a tanítónőn múlik? Lehetőleg olyanok válaszoljanak, akiknek ebben tavalyról már van tapasztalatuk.

2021. márc. 5. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Menj már aludni Balázska.
2021. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Balázska. Azt nem tudom, hogy kire gondoltál, de inkább hagyjuk. Inkább értelmes válaszokat kérek.
2021. márc. 5. 01:12
 3/6 anonim válasza:
96%
Amit itt leírtál minden lehetséges. Minden iskola más, de kamerahívásra nem kényszeríthetik rá.
2021. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindenhol máshogy csinálják. Esetleg hívd fel a titkárságot vagy írj a tanárnak emailt, hogy mire számíts.
2021. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális iskolában ma ezt elmondják. Minden lehetséges, kamera bekapcsolására senkit nem kényszeríthetnek, de kérhetik. Google Tanterek, KRÉTA, Messenger, e-mail, Discord, Teams... – akármi elképzelhető. Tarthatnak élő órát, amin feleltethetnek is, lehetnek dolgozatok (és hát kellenek is), lehet, hogy csak videót küldenek (sajátot vagy a YouTube-ról), vagy csak beadandó van amit határidőre vissza kell küldeni.

Szóval akármi lehetséges.

Egyéb kérdés? :)

2021. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta már tudom, hogy kettő órát tartanak meg (egy matek és egy magyar lesz), meg lesz házi feladat, de egyes részletek majd menet közben derülnek ki. De még egyszer köszönöm a válaszokat. Tehát az a lényeg, hogy nem kell megijedni, valahogy majd lesz, a többi megy magától, meg majd kialakul. Csak legyen vége ennek szarságnak. Mármint a járványnak.
2021. márc. 6. 00:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!