Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jó emelt szintű biológi...

Milyen jó emelt szintű biológia érettségire felkészítő könyveket tudtok ajánlani? Olyat keresek, ami átfogja a teljes szükséges anyagot, és ami alapján fel tudok készülni egy sikeres érettségire.

Figyelt kérdés
Most 10.-es vagyok, és úgy döntöttem, hogy kihasználom a maradék időt az online oktatásból. 2023-ban tervezek érettségizni, tehát még elég sok időm van, de szeretnék találni egy rendszert ami alapján folyamatosan tudok készülni. Leginkább olyan könyvet keresek, online is elérhető, de az se baj, ha nem. Illetve ha te is ilyen helyzetben vagy, akkor nyugodtan vedd fel velem a kapcsolatot, hogy segíteni tudjuk egymást.

2021. márc. 7. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem a tanárom annak volt a híve, hogy bioszból nincs egy db könyv ami elég részletes lenne így kb 7et kiolvastam:D. Szerintem amik hasznosak a Mozaikos 10,11,12 es könyv, valamint Nagy Etele összefoglalója. Szóbelire pedig a 130 tétel biológiábólt ajánlom. Valamint sok sok érettségi feladatsor megoldása. A könyveket én mind megvettem, nem tudom online fentvan e teljes formában.
2021. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is ezeket használjuk. A mozaikos 10-12-ben minden benne van, bár az sokszor lehet részletesebb, mint kellene. A Nagy Etele féle könyv azért jó, mert frissítve van az aktuális követelmények szerint (bár nem tudom, 2023-ban is ezek lesznek-e a követelmények), és nagyon jól összefoglalja az anyagot.
2021. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!