Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti szeretnétek...

Egyetemisták, ti szeretnétek valamikor visszamenni jelenlétibe, vagy jó a távoktatás nektek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szeretnék visszamenni, vagy igen, jó a táv?

Nem sikerült jól a szavazás. :)

2021. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Arra gondolok, hogy igen, ha szeretnétek jelenlétbe menni, nem, ha jó a távoktatás.
2021. márc. 11. 08:38
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tökéletes a távoktatás, de SOKKAL jobb, mint a jelenléti. Nem "csak" kényelmi, tanulmányi szempontból is. Mondjuk nálunk elég jól van megoldva, tudom, sok helyen rosszabb a helyzet.
2021. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Én is osztom a véleményedet. :)
2021. márc. 11. 08:56
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem hiányzik a tipikus egyetemista élet, úgy hogy vidéki vagyok nem is igen találkozom a szaktarsaimmal, meg most a gyakorlatok sincsenek rendesen megtartva ami elégé megnehezíti a tanulást
2021. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Vannak előnyei, de kb alig van szociális életem, nincs napirend, nem választóik el a tanulás és az otthon (nekem ez fontos) mostmár gyakorlataim sincsenek (állatorvosi) ami azért fontos lenne, semmi buli, közösségi élet.

Első éves vagyok, a csoportomon kívül alig ismerek embereket az évfolyamban.


Nagyon jól megoldották nálunk az online oktatást, és nekem napi 3 órát kéne utaznom, néha iszonyat hülye az órarend, de mégis jobb lenne bejárni. Annyival másabb a hús-vér óra, mikor a tanárok is látják hogy mennyire abszolválható az óra.


Én nagyon szenvedek már, így semmi kedvem tanulni, itthon vagyok, akkor inkább kint vagyok, túrázok, nem a gép előtt ülök.


Sokkal többet kell az íróasztalom felett tölteni, mint amit jelenléti oktatásban töltenék az iskolapadban. Borzasztó nehéz magam rávenni a dolgokra.



Az meg megint más, hogy így a vizsgák, zh-k nagy százaléka kipuskázható.


Tudom-tudom becsületkérdés, de senkisem hülye...

2021. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Látom kedves hatos te sem figyelsz anatra (5-os vagyok)
2021. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
8-as hupsz, lebuktam :D (de most épp szünet van )
2021. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Én azt kívánom bárcsak lenne ilyen oktatási forma.

Amit a proff elmond 1,5 óra alatt itthon 1 óra alatt meghallgatom. Ha nem értem amit mondott megállítom és visszapörgetem.

Nem kell bejárni ami így naponta alaphangon 2 óra utazástól kímél meg. Nem kell a szar 250-300 forintos kávét innom, és nem kell 2000-ért ebédelnem.


Amit írtak, hogy a vizsgák kipuskázhatóak... Az életben is megnézheted a könyvben, hogy mi a helyzet. Beszélgessetek egy témáról és ne baromságok magoltatásával teljen az idő, vagy XY feladat begyakorlásával amit soha az életben viszont nem látsz többet.

Aki akar az megtanulja így is, ha meg nem akkor nem. Nem a tanárnak lesz hátránya, ha nem tudod. Ha meg nem használod a 10 féléves tárgyad közül a felét, akkor nem értem minek kell abból az 5-ből is úgy sz.patni mintha valamikor is használnád.

2021. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát, nálunk tavaly a fele évfolyam nem tudott az online bohóckodás miatt normálisan szakdogázni és államvizsgázni. A második félévünk egy vicc volt, semmi értelme nem volt, az ablakon dobtam ki az árát.

Az ideieknél ugyanazt látom, az egyetem nem rugalmas, az órák szarok, és a tavalyiaknak a töredéke tudta önerőből pótolni a dolgokat.

(Levelező, többség itt már dolgozó ember, akik munka mellett csinálják az egyetemet.)

2021. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!