Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók! Milyenek a...

Orvostanhallgatók! Milyenek a patológia gyakorlataitok? És milyenek a számonkérések?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
A SOTE-n két patológia intézet is van, úgyhogy csak arról tudok közelebbről beszámolni, amelyikbe én jártam, a II-es patológiáról. Hát, vannak a bonctermi gyakorlatok, ott minden alkalommal egy-egy kázus van, alapvetően ott a makroszkópos dolgokat látjuk, azt, hogy pontosan mit, természetesen a véletlen dönti el, mert, ahogy ugye mindig mondták nekünk, a patológia gyakorlaton "hozott anyagból" tanulunk, ugye mindig egy-egy (ritkábban több) boncolást láttunk, amit amúgy a munkarend szerint éppen csinálniuk kellett. A szövettan az tematikusabb, tervezhetőbb, és minden sorra kerül benne, mert hát ott fixált, sőt, digitalizált metszeteket mutatnak, kell nézni a gyakorlaton. A számonkérések részben tesztesek, részben szóbeliek, de ha megírod, főleg mire vagy ezzel kapcsolatban kíváncsi, talán jobban tudunk válaszolni :)
2021. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az erdekel, hogy ilyen multiple choice jellegu tesztesek vannak e vagy teljes hosszu esszet/fogalmazást varok.

Szobelin mennyit kell beszelni egy egy tételnél?

2021. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt az alapvetően multiple choice típusú. Arra, hogy mennyit kellett egy-egy tételnél beszélni, sajnos nem emlékszem, régen volt már, de úgy emlékszem, nem olyan rengeteget.
2021. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!