Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki, hogy tanult/tanul vizsgára?

Ki, hogy tanult/tanul vizsgára?

Figyelt kérdés

Májusban vizsgázom, az anyagok végére még nem értünk, érettséginél bejött, hogy az előző évek feladatait csináltam meg, itt viszont mivel még nem értünk az anyagok végére vannak olyan feladatok aminek neki sem tudok állni, vagy a feladat 1 kisebb részének (próbálom ezeket a megoldó kulcsok alapján csinalni/tanulni). Emellett új rendszer szerint vizsgázunk majd és lezs olyan amiből előző években nem kellet vizsgázni azaz nincs belőlük vizsgasor. Szóbeli tételeknek neki álltam, ki jegyzeteltem őket, de nem nagyon akarnak megmaradni (heti 4-6 db-ot kellene megtanulni).

Ti hogy tanultatok, készültek? Mi az ami bevált? Mi lenne jó technika?



2021. márc. 18. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Off:

Engem is nagyon érdekelne, májusba én is szakmai vizsgázok. 22f

2021. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!