Ponthatárok? (2021)

Figyelt kérdés
Milyeneket jósoltok? Legfőképp az orvosisok érdekelnének
2021. márc. 18. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tavaly pl. SOTE-n 425 volt, úgy hogy még mehettek a diákok iskolába egy ideig. Viszont most már 1 éve nem járnak suliba, így szerintem vagy ugyanennyire hozzák ki vagy kb 420 körül lesz. És a többinél is ilyen max. -5 pont csökkenést tudok elképzelni.
2021. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Annyira semmi értelme ennek a jósolásnak. Mivrl lesz jobb tőle? Lehet, hogy 390 pont lesz, lehet, hogy 450. Honnan tudja még bárki is? Milyen relevanciája van egy jóslatnak? Ráadásul még érettségi se volt. Majd utána esetleg annyit lehet következtetni, hogy nehezebb volt-e, mint tavaly, vagy könnyebb, ezek alapján pedig többre vagy kevesebbre számítsunk, de ez se tuti.
2021. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lesznek szóbeli érettségik, akkor valamennyit emelkedni fognak a ponthatárok. Ha nem lesznek, akkor a tavalyiakhoz hasonlóak várhatók.


Egyébként a kettesnek igaza van abban, hogy nincs sok értelme ennek a tippelgetésnek, főleg ilyen korán. Tudom, hogy milyen rossz a bizonytalanság, hogy felvesznek-e vagy nem, én is átéltem ugyanezt annak idején (minusz a járvány), de érettségizz le legjobb tudásod szerint, aztán majd elválik.

2021. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!