Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dolgozatnál ezek a dolgozat...

Dolgozatnál ezek a dolgozat ponthatárok szerinted mennyire normálisak?

Figyelt kérdés

Középiskola-biológia


Százalékokban:



50-100 jeles

35-49 jó

20-34 közepes

10-19 elégséges

0-9 elégtelen


Ez egy nagydolgozat volt. Örülök a gyenge ponthatároknak, de szerintem túl kedves a tanár... szerintem ezzel vissza fognak élni.

Egyébként nekünk a biológia érettségi tárgy lesz, így jobban kellene a szigor



2021. márc. 19. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem elég szigorú
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez agyament ponthatár. Egy kalap alá veszi a hibátlant, meg azt, aki csak a felét tudja.
2021. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is eleg igazsagtalan
2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha egy óvodás rakta volna össze. 10-19-ig kettes, 20-34-ig meg már hármas? Ez hülyeség...
2021. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
51%-tól kellene adni a kettest minden vizsgán, az érettségit is beleértve. Egyszerűen nevetséges, hogy homeopátiás nem is tudással, szerencsével megkapják a papírt emberek. 50-től ötöst adni meg komolyan vehetetlen.
2021. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen feladatokból íratta a dolgozatot?

Ha közép érettségi feladat sorokból válogatott akkor tényleg adhatott volna szigorúbb ponthatárokat, de ha oktv feladatokkal volt tele a teszt akkor viszont szerintem nem olyan nagy baj

Nálunk anno ha emeltes feladatok voltak emeltes pont határ volt (60%ig ötös)

2021. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!