Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek még az őszi...

Szerintetek még az őszi szemeszter is online fog kezdődni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2021. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
34%
Szerintem ősszel már jelenléti oktatás lesz, de a maszkviselés marad.
2021. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Én hibrid oktatásra tippelnék.

Miután kényszerből kipróbálásra került, és látszik, hogy működik, előadások nem valószínű, hogy jelenlétiben legyenek tartva, mert ott amellett, hogy nem kell kismillió embert összezsúfolni, az is előny, hogy bármikor meg lehet nézni felvételről.

Gyakorlatokat, laborokat szerintem meg fogják tartani hagyományos módon, ami szerintem jobb is, ott azért nagyon sokat elvett a hatékonyságból a távoktatás.

Én úgy látom, ez így egy kifejezetten előre mutató és logikus rendszer lenne a továbbiakban, vírustól függetlenül is.

2021. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
3# Hülyeség. Nem lehet normálisan visszakérdezni,kommunikalni a tanárral. Arról nem is beszélve hogy gyakori az inzernet és egyéb technikai probléma. Vagy az hogy valakinek nincsen laptopja pl
2021. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy nem
2021. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én remélem igen,az egyetem nem ad laptopot.
2021. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!