Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy itthon is eltörlik...

Lehet, hogy itthon is eltörlik a szóbeli érettségit?

Figyelt kérdés
Szlovákiában az egész érettségit eltörölték, van esély arra, hogy nálunk legalább a szóbeliket, mint tavaly, eltörlik? Tudom, hogy arra készülnék, hogy meg lesz tartva, de tavaly is nem sokkal az érettségi előtt jelentették be, hogy nem lesznek szóbelik.

2021. márc. 22. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Álmodik a nyomor...miért nem akartok amúgy érettségizni? Már a sokadik ilyen kérdés ma..
2021. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Barmi lehet, a tanaraim szerint nem lesz, es ok is ezt akarjak.

Nyilvan most idejonnek kotekedni az okosok hogy "lustak" vagyunk azok akik rohadtul nem tudjak milyen amikor ugy kell erettsegizni hogy 1 eve nem jartal iskolaba.

2021. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
több értele lenne egy GCSE szerű vizsgarendszerre átállni szerintem
2021. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogják
2021. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hülyén néztek ki most mindnyájan, a helyetekben elásnám magam, ennyi idiótát egy helyen. sok puszi
2021. ápr. 9. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor lehet is törölni a kérdést, provokátorkám! 😉

Ja és engem ne puszilgass anyukám/apukám 😉🤮

Sikerült kihisztizni, de ne aggódj, majd rájössz, hogy mekkora szar, ha a szóbeli pontokon műlik a felvételi, fogdsz még sírni. Nem szerncsére én már két éve túl vagyok rajta és engem felvettek, megnyugodhatsz. Na puszi 😉😘😎

2021. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Hivatalosan is bejelentették, hogy idén sem lesznek szóbeli érettségik.
2021. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!