Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a tavaszi szünet...

Szerintetek a tavaszi szünet után offline lesz az oktatás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, offline leszünk
Nem, online maradunk
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap beszeltem konzulensemmel es az allamvizsga is online lesz... tehat marad minden, de ezt a kerdest minek kell feltenni 2 milliardszor? Nemis ertem
2021. márc. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a tanévben már nem lesz offline.
2021. márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Bár úgy lenne, de szerintem erre nincs esély a jelenlegi helyzetben.
2021. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Most jelentették be hogy 12.én vagy 19.én kinyitnak és a tanárokat soron kívül beoltják. Az már más kérdés hogy meddig maradunk nyitva és hogy van-e ennek értelme. A harmadik hullámot az általánosiskolák robbantották be brutálisan, az új mutánst már nem lehet hatékonyan le lassítani maszkhordással, ezért robbant be az iskolákba március elejen. Chilébe ahol a lakosság 25 százalékát beoltották, tombol a járvány és tele vannak a korházak , angliába pedig csak 35 százalékos átoltotságnál nyitották ki az iskolákat és ott hetente szűrik a diákokat, tehát látszik a nemzetközi példákból hogy hatalmas hiba kinyitni a középiskolákat,sőt semmivel nem segít a gazdasági károkon. A másik röhejes dolog meg az hogy a boltokat nem merik kinyitni mert hogy összegyűlhet ott néhány ember beszélgetni, de attol nem félnek hogy az iskolákban több száz beoltatlan ember lesz egymás nyakában egész nap. Rendkívűl rossz döntést hoztak.
2021. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem látok rá esélyt, legfőképp azért mert ha jól emlékszem tavaly ilyenkor a napi halálozási arány 5 volt, most meg kb. több mint 200. A napi megfertőződöttekről nem is beszélve. Egyébként én gimnazista vagyok, és a tanárok is azt mondják hogy valószínű h idén már nem megyünk vissza. Az Általános iskola az más kérdés.
2021. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az egyetemekkel mi a helyzet? engem igazán ez érdekelne
2021. márc. 25. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetem is online marad.
2021. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetem marad mar vegig online, konzulensem mondta aki az intezetvezeto is

Allamvizsgam, vedes minden online

2021. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!