Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ennyi az ösztöndíj?

Miért ennyi az ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakmát tanulok és minden hónapban kapunk ösztöndíjat. 16.100.-

Viszont januárba volt a félév és úgy volt hogy átlag szerint fog menni az ösztöndíj. Kimaradt a február és most márciusban kaptuk meg de ugyanúgy ezt a 16.100.- nem értem miért ezt kapjuk.



2021. márc. 25. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a suliban tudod megkérdezni.


Lehet, hogy aki jól tanul többet kapott, mert ez az alap összeg.

2021. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kitűnő tanuló vagyok. Annyit mondott az ofi hogy ő sem tudja miért de ezt fogjuk kapni. 56.000 kelett volna kapni de mindenki ezt kapta.
2021. márc. 25. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, mi is így jártunk.

Mi eddig 8050 Ft-ot kaptunk, azt mondták februártól átlag alapján megy az ösztöndíj. Februárban nem kaptunk semmit, azt mondták majd márciusban megkapjuk a kettőt egyszerre, erre tegnap utaltak a beígért 2x56000 helyet 24 150 Ft-ot. A sulink nem tud semmit, de jelezték a központ felé, és most onnan várjuk vissza a válaszukat.

2021. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így jártam, vártam a 2x56 ezret, erre 2x16. Egyenlőre megkérdeztem a OF-t, majd ő intézkedik.
2021. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ma ezt kaptuk vissza az ofőtől, ha valakit érdekel. Azért mekkora vicc már, hogy márciusban változtatják meg a rendeletet :))) Remélem augusztusban is változtatnak egyet rajta...


(#3 vagyok)

2021. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!