Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van szerintetek értelme...

Van szerintetek értelme elmennem vizsgázni?

Figyelt kérdés

5 tárgyból vizsgázom abból egy az ami tuti hogy meglenne 1 ami biztos hogy nem a többi is inkább efele hajlik.

Van így értelme most elmenni? Ha most nem megyek el oktoberbe potvizsgázhatok?



2021. márc. 26. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Milyen vizsga? Érettségi? Miért ne mennél el? Az alatt a fél nap alatt meg tudnál nézni még 3 epizódot a kedvenc sorozatodból, vagy mi?
2021. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

OKJ vizsga

Nem egyáltalán nem a sorozatról van szó (lehet valakinek az az élete de az nem én vagyok), de mivel a vizsgáim nagy része nem lenne meg ezért nem tudom van e egyáltalán értelme elmennem

2021. márc. 26. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el!! Én is elsőre megbuktam, nem is egy tárgyból aztán húztam, halasztottam majd csomószor vizsgáztam és egy tárgyam ígysem lett meg de kaptam 2 résszakképesítést 4-es eredménnyel. Nem mondom hogy orvosi diploma de ez is több mint a semmi és nem hagytam teljesen kárbaveszni azt a két évet. Azóta egyetemen vagyok és hálistennek jól teljesítek szóval az előző papír hogy nem lett meg teljesen nem csak az én hibámból alakult így.. nem volt megfelelő az oktatás, sokszor maradtak el órák és ez meglátszott osztályszinten.
2021. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!