Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Kiégésre megoldá...

Egyetemisták! Kiégésre megoldások?

Figyelt kérdés

Elsőéves orvosis vagyok, és egyszerűen kész vagyok. Szépen ment az első félév, vizsgáim is jó eredménnyel zárultak. Bár már kezdődtek a gondok. Minden vágyam az orvosi volt, küzdöttem a bejutásért most még egyszerúűen nincs bennem semmi. Üres vagyok. Nem tudok leülni tanulni, egész nap csak aludnék, sokszor 12-16 órákat alszom. Volt olyan, hogy délután 2-kor lefeküdtem kicsit aludni és másnap 10-kor keltem fel. Nem tudom mit tegyek. Le vagyok maradva pár tárgyból így is... Minden nap félek hogy jön a telefon hogy holnaptól kirendelnek, hazamenni sincs kedvem a családomhoz. Közben gyötör a bűntudat minden este hogy hát a mai napot is elbaltáztam.

Volt már valaki hasonló cipőben? Hogy lehet az ilyen válságot túlélni?

Előre is köszönöm a segítséget!



2021. márc. 28. 01:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erővel minden orvosis békéljen meg vele igaz?
2021. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt itt minden orvosisról, utsó? Mindössze annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy húszévesen a vágyak és a képességek nem mindig fedik egymást. Moldova is azt mondta; a világ legjobb üzlete lenne megvenni az embert annyiért, amennyit ér, és eladni annyiért, amennyire tartja magát.
2021. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!