Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg kinyitják...

Szerintetek tényleg kinyitják az iskolákat áprilisban?

Figyelt kérdés
Én nem azért írom ki ezt a kérdést mert hogy kerülni akarom az iskolát,de szerintem Orbán nagyon hülyesèget csinálna ha megnyitná az iskolákat. A gyerekek össze vissza fertőzik egymást majd,aztán kezdődik minden előröl

2021. márc. 28. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

született róla kormányrendelet, úgyhogy nagyon úgy tűnik, körülményektől függetlenül nyitni akarnak :o


[link]

2021. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem. Tudom, hogy most ez a terv és erre készül mindenki, de addig még sokminden történhet.
2021. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én valamikor úgy érzem hogy vissza megyünk,valamikor meg nem. Én azt nem értem ha elvileg Ausztriát követjük,akkor mégis mi az Istenért akar Orbán nyitni?Felelőtlen egy ember!Csodálja ha utálják
2021. márc. 28. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Közösségekben csak húzzák körbe a fertőzést az emberek főleg egy iskolában ahol több százan vannak maszk ide vagy oda.Leveszik evéskor,iváskor úgyis
2021. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így igaz. Iskolámban több mint 1000ren járnak. Botrány lesz belőle ha kinyitnak.
2021. márc. 28. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem nyitnak ki,főleg,hogy folyamatosan nő a fertőzöttek+halottak száma,diákok nincsenek beoltva,és még a tanárok sem xd Nagyon nem vették át a dolgokat,mint pl tömegközlekedés,akkor gondolom nem fog minden diák mindig fertőtleníteni,lesznek azok akik maszkot sem akarnak itt ott hordani stb. Úgyhogy szerintem vagy megnyitják őket és újrazárják,vagy ki se nyitnak.
2021. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!