Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,faktor kell...

Mit csináljak,faktor kell választanom, de jövőbeli elképzeléseim nagyjából mínusz 1000000000000000000-en vannak?

Figyelt kérdés

Tényleg fogalmam sincs,mi szeretnék lenni.

Matekból,kémiából,informatikából és fizikából nem vagyok valami jó.

A föcit szeretem,de nem abban a mennyiségben,amiben elvárt lenne.

Az irodalom és nyelvtan tanárom nem tanít semmit és meg is utáltatták a tantárgyakat,de alapvetően jó vagyok belőlük,de hatalmasak a lemaradásaim.

A bioszt szeretem de csak addig amíg az állatok és növények témát vesszük (mint élőhely,táplálkozás meg ilyenek. Az ember,sejtek,belső felépítések hidegen hagynak).

Franciát tanulok 5 éve,de nem ragadt rám semmi sem, igazából szenvedés és nem hagynak nyelvet váltani.

Angol 2 éve tanulom és ugyan meg tudok szólalni,meg megértem a szöveget szótárazással,de ezt nagyon kevésnek tartom. Lehet egyáltalán,így kezdőként,menni faktra?

Tesi abszolúte nem.

Törit utálom.

Média fakt érdekes lenne,csak,hogy a szociális képességeim baromi alacsonyak.

Rajzból jó vagyok és érdekel is, csak nem tudnám elviselni az elméleti anyagot,meg kikészítenek a régi művek. Illetve a ragaszkodásom az alkotásaimhoz nagy mértékű, szóval semmi képpen sem tudnám őket eladni.

Ének semmi hangom nincs,furulyázni alap szinten megy. Gitározás, dobolás érdekel és tudok kottázni.

Elkörcstan,na ez az a tantárgy,amiből ugyan 5ös voltam, mert mindenhez volt gondolatom,de ki nem állhatom.

Hittan hidegen hagy bár 6 évig jártam rá.


Japán nyelv érdekel,el is kezdtem tanulni,de sajnos ilyen nincs a választható tantárgyak közt.

Néha felvetülnek olyan vágyak,hogy természet tudós leszek(ehhez nagyjából mi kell?)

Nyomozás szintén,csak nem biztos, hogy meg van hozza a tehetségem vagy mi kell hozzá. Na jó és valszeg csak a sorozatok miatt.

Képregény fordító... Néha csinálok fordításokat önszorgalomból,de egyáltalán nem rendszeres és meg is unom gyorsan.

Elkezdtem írni egy komolyabb témájú könyvet...4.rész után meguntam,de még vannak olyan reményeim,hogy kiadatom.

Amv készítés érdekel(de nem tudom, hogy lehet ebből munkát csinálni)

Tervezés szintén,valamennyire,egy kicsit...(épület,ruha,karakter kb. minden féle,de csak külsőre anyagi szinten nem)

Teázó(de inkább itt csak a bolt hangulata ragadta meg a képzeletemet)

Állatkertben mit lehet csinálni? El lehet érni,hogy ne csak az ürülék pucolása legyen a feladatom? Meg, hogy érjem el,hogy nagyobbítsák az élőlények területeit?

Paleontológia,kutatás foglalkoztat (mi kell hozzá?)

Ételkostoló,de nem hiszem,hogy mindenkinek a szemébe tudnám mondani, hogy nem ízlik(nyilván bővebben)



Kicsit eltértem az eredeti kérdéstől,szóval itt a plusz.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Milyen munkát tűznétek ki célnak?



2021. márc. 30. 16:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Meglepődtem pár ajánlásnál..

Pl. Eu-pályázatíró az egyik százalék összeállításban csak ezt az egyet mutatta.

2021. márc. 30. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!