Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt bárki aki BGE-KVIK- en...

Volt bárki aki BGE-KVIK- en elsőre átment számvitelből?

Figyelt kérdés
Ha igen, mondja már meg hogy csinálta. Napi 3 órát leültem és foglalkoztam vele, tényleg mindent megtanultam, a gyaktesztek is jók lettek erre úgy megbuktam zh-n mint a huzat.

2021. márc. 31. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Az komoly, sajnálom! Én KKK-n vagyok, nekem is volt szamvitel zh-m de úgy tudom hogy Nektek jóval nehezebb. Priviben megírod ki a Tanárod?
2021. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Z*lenka J*zsefné....
2021. ápr. 4. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
En PSZK-n vagyok, de holnap vizsgazom konyvvezetesi ismeretekbol, 2% kellett volna a ketteshez :(
2021. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült, de hihetetlenül nehezen. Az első zh-m le lett húzva büntetőpontokkal. Elmentem a zh megtekintőre, ahol azt mondta a feljebb megnevezett ,,hölgyemény", hogy a 2. zh úgyse lesz meg 70%, tehát inkább be se járjak az órákra, mert azzal csak raboljuk egymás idejét. Nem hallgattam rá. A 2. zh-m 75% lett, így elégtelen lett a jegy, de mehettem vizsgázni, aminek az eredménye 81%, négyes.
2021. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!