Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Szerintetek...

Egyetemisták! Szerintetek kinyitják az egyetemeket ebben a félévben, vagy marad az online oktatás szeptemberig?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a félév online fog végetérni.
2021. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Azt nem tartom kizártnak, hogy a vizsgákat vagy a vizsgák egy részét (pl. csak a szigorlatokat) élőben fogják megtartani bizonyos egyetemeken, de valószínűnek ezt sem tartom.
2021. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizart dolog hogy kinyitnak.

A kozepsulikra azt mondtak 2,5 millio beoltott utan elkezdik kinyitni, de eloszor az ott dolgozokat.. Szerinted az mikorra lesz meg? Kozepsuliig se jutunk el nem hogy egyetemig.

2021. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, már 2 millió embert beoltottak. Az a fél millió már nem olyan sok.

Mondjuk ugye rengeteg külföldi tanuló is van, akik hazautaztak, ők meg nem tudnak egyből ugrani hogy akkor én most Magyarországon fogok vizsgázni.

2021. márc. 31. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
En arrol beszelek hogy az ott dolgozokat (tanar, takarito, igazgato, titkarok stb) kizart hogy ilyen szervezesekkel mind beoltanak.
2021. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem nyitnak ki. Ahhoz, hogy az egyetemek nyissanak, nem elég csak a tanárokat átoltani. Nagyon sok a külföldi hallgató, akik most hazamentek, és esetleg az otthonukban más szabályok érvényesek mint idehaza. Vagy mi lesz a krónikus beteg hallgatókkal, akik addigra nem kapnak oltást? Őket például nem lehet kötelezni arra, hogy bemenjenek az egyetemre az egészségüket kockára téve. Ezért az ő oktatásukat online kéne megoldani. Valamint honnan szereznek az egyetemisták egyik napról a másikra albérletet? Vagy ha most a kollégisták az ország minden tájáról visszaözönlenek a kolikba, megint ott tartunk, ahol a part szakad. Szerintem online maradunk végig. Sőt...én örülök, ha egyáltalán szeptemberben az új tanévet személyesen kezdjük el.
2021. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egyértelmű, hogy marad. Pár vizsgáért sem fognak több száz hallgatót (kolisokat) felköltöztetni.
2021. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!