Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a pótvizsgának a jogszabál...

Mik a pótvizsgának a jogszabályai? Sosem volt velem ilyen és ezt a tanárt is idén ismertem meg.

Figyelt kérdés
Info-bol kaptam egy karot SQL parancsokból és az az egyetlen jegyem. Előző félévben le sem zárt, mert az egyetlen félév zárás előtt 1 héttel írt dogánál orvosnál voltam. Mindenkit egy jeggyel zárt le amit úgy tudom nem lenne szabat, főképp faktos tantárgynál. A félév pótló vizsgáról egy szót sem szólt, értesítést sem kaptam. Most így bukásra állok és még sosem volt velem ilyen. Minden évet egy kicsit 4 fölötti átlaggal végeztem, és nagyon nem tudok semmit az ilyenekről és a törvénykönyvben sem találom.

2021. ápr. 7. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A pótvizsga olyan mint az érettségi, csak egy tanév anyagára korlátozódik. De amúgy egy jeggyel nem zárhat le, lebbezz fel az igazgatónál. Minimum 3 jegy kell tudtommal félévente, tehát összesen 6 az évvégi jegyhez.
2021. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!