Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2009 májusi emelt szintű...

A 2009 májusi emelt szintű biológia feladatlap csak szerintem nagyon nehéz a többihez képest?

Figyelt kérdés

[link]



Itt van a feladatlap, de egyszerűen alig tudok vele mit kezdeni. Megcsinálgattam a többi feladatlapot, átlagban mindenhol kijött az 50-60%, van ahol 70% felett teljesítettem kiértékelés után, de ezt 35%-nál nem bírom jobbra kitölteni.


Most májusban érettségizem belőle és csupán 45% a cél, ennek ellenére mégis tanulok bioszt minden nap de hiába, ez a 2009 májusi számomra nagy mumus.



2021. ápr. 10. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem nagy része biokémia, talán emiatt érezheted nehéznek. Ne rémülj meg, inkább nézd át ezt a tananyagrészt, valószínűleg utána könnyebben megérted. Amit a megoldókulcs alapján sem értesz, arról kérdezd meg a tanárodat, vagy esetleg írj ki itt konkrét kérdést.

Szerintem voltak későbbi években is nehezebbek, de ez persze relatív, kinek melyik téma megy nehezebben.

2021. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Ja, hát igen, kémia miatt 2x pótvizsgáztam már.
2021. ápr. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!