Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beolvastam az ideiglenes...

Beolvastam az ideiglenes diákigazolványon lévő QR kódot, több alkalmazással is, viszont nem tudják értelmezni az egészet, miért?

Figyelt kérdés
Pár rólam szóló adat az elején az rendesen felismerésre kerül, utána viszont csupa kérdőjel meg szóköz és egyéb semmitmondó karaktereket ír ki. Kipróbáltam több alkalmazással is, de egyik sem vezetett eredményre. A legtöbbje ugyanazt a maszlagot adja vissza, de van amelyik másat.
2021. ápr. 11. 19:02
 1/1 Mr.men válasza:
Sajnos az a maszlag valamivéle titkositott ha jobban tetszik át kódolt szöveg. Sajnos nem tudom hogy milyen metódussal van átforditva. De valószinuleg ugyan az az adat és az az ellenörző része hogy nincsen vele mókolva. Ugyanis qr kódot bárki tudd generálni még a neten is.
2022. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!